KONCEPTUALIZACJA POZNAWCZO-BEHAWIORALNA Z UWZGLĘDNIENIEM OBJAWÓW SOMATYCZNYCH

Osoba prowadząca: dr Ewa Wojtyna, lekarz i psycholog, terapeuta i superwizor TPB
Czas szkolenia – 10h dydaktycznych (szkolenie jednodniowe) 9:00-17:00
Forma szkolenia – warsztat on-line
Dostępne terminy szkolenia: 21.03.2021 i 28.03.2021
Liczebność grupy zajęciowej: 25 osób

Odbiorcy szkolenia:
Psychoterapeuci, lekarze, psychologowie, studenci medycyny i psychologii. Mile widziane jest uprzednie doświadczenie z terapią poznawczo-behawioralną, ale nie jest konieczne.

Opis:
Chyba każdy z lekarzy i psychoterapeutów choć raz w życiu zetknął się z problemem diagnostycznym z kręgu: psyche czy ciało…? Czasami te same objawy mogą być wywoływane różnymi czynnikami.
Uwzględnienie mechanizmów psychosomatycznych i somatopsychicznych w konceptualizacji problemów pacjenta może rzucić zupełnie nowe światło na dalsze decyzje kliniczne.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest przybliżenie wiedzy na temat somatycznych objawów maskujących problemy natury psychicznej oraz objawów psychicznych, których źródło leży w sferze somatycznej.
Zastanowimy się jak tę wiedzę zastosować podczas formułowania konceptualizacji poznawczo-behawioralnej. Taka konceptualizacja może być pomocna zarówno psychoterapeutom, jak i lekarzom. Rozpracujemy liczne przypadki oraz wnoszone przez Was zagadnienia.
Szkolenie będzie miało formę warsztatu on-line

Koszt: 400 PLN (koszt obejmuje uczestnictwo w warsztacie, materiały i certyfikat uczestnictwa)

Faktura: Jeżeli chcesz otrzymać fakturę napisz nam dane w dniu złożenia zamówienia na adres biuro@fundacjazdrowegozycia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *